Létáme s Vámi již 17 let

Jsme dobře etablovaná letecká společnost s sedmnáctiletou tradicí. Disponujeme flotilou rychlých, tichých a útulných letounů kategorie bizjet. Ty se vyznačují ultramoderní konstrukcí, jsou vybavené barem, toaletou a sedadly až pro sedm cestujících. Zakládáme si na tom, že poskytujeme nekompromisně prvotřídní služby certifikovaného leteckého dopravce pro privátní klientelu na krátké a střední vzdálenosti. Jsme pohotoví, flexibilní a samozřejmě absolutně diskrétní. Naše základna je na letišti Václava Havla v Praze. Letadlo však přistavíme, kam je potřeba, a to i na místa, odkud pravidelné linky nelétají.

Létáme s Vámi již 17 let

Richard Santus

zakladatel & CEO Aeropartner a.s.

Vaše letadlo jsme schopni vypravit do 3 hodin

Náš dispečink a obchodní oddělení pracují 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 až 366 dní v roce. Operativně zajistíme charterový let na jakékoliv vhodné letiště kdekoliv na světě buď našimi vlastními letouny Cessna Citation, nebo prostřednictvím dobře fungující globální brokerské sítě, jejíž jsme součástí. Vypravit letadlo do většiny evropských destinací stačíme už za tři hodiny od objednání.

Vaše letadlo jsme schopni vypravit do 3 hodin
Your satisfaction is our main objective

Vaše bezpečnost je náš hlavní cíl

Velmi nám záleží na tom, aby naši zákazníci byli spokojení, na palubách našich letadel se cítili bezpečně a mohli se vždy spolehnout na to, že držíme slovo. Aby piloti, kteří u nás projdou výcvikem, našli v oboru dobré uplatnění díky svým profesním kvalitám. Aby všichni, jimž s radostí věnujeme naši péči, se k nám s důvěrou vraceli.

Ctíme historický odkaz československých letců

Létáme v uniformách Královského letectva z období druhé světové války. Chceme tím vyjádřit poctu československým letcům bojujícím v exilu v letech 1939‑1945.

Mezinárodní volací značka naší společnosti je "DARK BLUE" a kód leteckého dopravce "DFC". Je to zároveň zkratka pro "Distinguished Flying Cross" – britské vyznamenání, které se uděluje letcům za výjimečné úspěchy v boji.

Za druhé světové války si DFC vysloužilo několik desítek Čechoslováků ve službách Royal Air Force.

Ctíme památku Královského letectva
Náš tým (zleva doprava)

Náš tým (zleva doprava)

Richard Santus
CEO Aeropartner
Jan Zajicek
CEO Air Prague
Vaclav Kupec
Head ATO Instructor
Katerina Anna Petrekova
Compliance Manager
David Pacola
Flight Operations Manager

Karolina Bistraninova
Sales Manager
Jaroslav Malinsky
Head of Crew Training
Tibor Duchovny
CAMO Director
Jakub Bobovcak
Maintenance Manager
Jaroslav Velebil
Chief Dispatcher

Prioritou bezpečnost a způsobilost

Leteckou dopravu provádíme na základě licencí udělených Úřadem pro civilní letectví v souladu se standardy platnými v zemích EU.

Zobrazit licenci