Junior Accountant

Náplň práce:

  • Příprava podkladů pro účetní oddělení:
  • Zpracování dokladů - kontrola a evidence přijatých faktur
  • Vystavování faktur ve spolupráci s ostatními členy týmu
  • Kontrola a evidence interních dokladů
  • Kontrola pohledávek a závazků společnosti
  • Spolupráce na měsíčních účetních závěrkách
  • Příjem a odesílání pošty, vyřizování běžné korespondence
  • Případně další agenda dle potřeb zaměstnavatele

Požadujeme:

  • Základní znalost podvojného účetnictví
  • SŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
  • Dobrá znalost práce na PC – MS Office, MS Excel
  • Znalost nějakého účetního programu výhodou
  • Profesionální a odpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost, časová flexibilita
  • Základní znalost anglického jazyka

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní firmy
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Přátelský kolektiv
  • Práce v prestižním odvětví
  • Zajímavé ohodnocení & firemní benefity

V případě Vašeho zájmu pošlete CV a motivační dopis na mail: renata@aeropartner.cz

Odesláním životopisu souhlasíte se zpracováním a uchováním veškerých Vašich osobních údajů. Tyto údaje poskytujete společnosti AEROPARTNER, a.s. výhradně za účelem inzerovaného výběrového řízení, po dobu konání tohoto výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok. Kdykoli budete moci požádat společnost AEROPARTNER, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.