PALUBNÍ PRŮVODČÍ

Náplň práce:

  • péče o zákazníky na komerčních letech společnosti AEROPARTNER a codesharových přepravců,
  • spolupráce s posádkou letadla, aby každý let proběhl v souladu s vysokými standardy bezpečnosti,
  • oblast provozu: krátké a středně dlouhé tratě

Požadavky:

  • žena, občan EU,
  • věk min. 19 let,
  • čistý trestní rejstřík,
  • ukončené SŠ vzdělání,
  • dobrý zdravotní stav,
  • dobrá znalost (nejméně) anglického a českého jazyka,
  • týmový hráč,
  • zvýšená odolnost vůči stresu,
  • praxe v letectví nebo práce na směny výhodou

Nabízíme:

  • zázemí stabilní firmy,
  • příjemné pracovní prostředí,
  • přátelský kolektiv,
  • prestižní a zodpovědné povolání

V případě Vašeho zájmu pošlete CV a motivační dopis na mail: david@aeropartner.cz

Odesláním životopisu souhlasíte se zpracováním a uchováním veškerých Vašich osobních údajů. Tyto údaje poskytujete společnosti AEROPARTNER, a.s. výhradně za účelem inzerovaného výběrového řízení, po dobu konání tohoto výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok. Kdykoli budete moci požádat společnost AEROPARTNER, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.