OK-WND

V našem oboru zastaneme každou práci. Spolehlivě.

•   Soukromá letecká doprava osob – zajištění letecké dopravy vlastní flotilou rychlých, tichých a útulných letounů kategorie private jet. Tyto letouny se vyznačují ultramoderní konstrukcí, jsou vybavené barem, toaletou a sedadly až pro devět cestujících. Základna společnosti je na letišti Václava Havla v Praze. Letadlo je však možné přistavit kam je potřeba, a to i na místa, odkud pravidelné linky nelétají. 


•   Air Ambulance – společnost disponuje sanitními speciály a provádí letecké evakuace nebo repatriace pacientů a dále urgentní přepravu dárcovských orgánů a transplantačních týmů. Specializujeme se na rychlou přepravu novorozenců a kojenců k urgentním chirurgickým zákrokrům i plánovaným operacím.

•   Expresní přeprava malých nákladů – přepravu spěšných zásilek a menšího nákladu rychle a spolehlivě na místo určení. 


•   Správa letadel –komplexní aircraft management, odborná asistence a poradenství při nákupu letadla a jeho uvedení do provozu, zajištění financování a provoz. 


•   Výcvik posádek - kompletní výcvik a přezkušování pilotů pro získání typových a třídních kvalifikací, školící a zkušební činnost v oblasti civilního letectví včetně angličtiny ICAO. 


•   Výcvik leteckých mechaniků –komplexní výcvik personálu údržby letadel kategorie  B1 a B2

•   Údržba letadel – certifikované pracoviště k provádění pravidelné údržby a oprav letounů řady Cessna Citation a vrtulníků Airbus Eurocopter 


·       Speciální mise - Společná cvičení s ozbrojenými složkami, Air to Air fotografování a filmování, zkušební lety letadel z výroby nebo po opravách, letové zkoušky speciálních palubních vybavení a přístrojů, výzkumné lety pro lékařskou vědu, Dodávky letadel a přelety k zákazníkům po celém světě na klíč, veřejná letecká vystoupení

 

. Non stop Dispečink a obchodní oddělení, - pracují 24 hodin denně, 7dní vtýdnu po celý rok. Operativně zajistíme charterový let na jakékoliv vhodné letiště kdekoliv na světě buď vlastními letouny Cessna Citation, nebo prostřednictvím dobře fungující globální brokerské sítě, jejíž jsme součástí. Vypravit letadlo do většiny evropských destinací stačíme už za tři hodiny od objednání.


Rádi Vás přivítáme v naší nově otevřené kanceláři v Terminálu 3 letiště Praha Ruzyně

​        IMG_1474