Hotel Imperial Karlovy Vary získává pět hvězd
     
Hotel Imperial Karlovy Vary získává pět hvězd
 
 
 
 
   
 
Jsme hrdí a nadšení, že náš krásný hotel Imperial získal certifikát standardu pěti hvězd. Certifikát HotelStars Union je pro nás oceněním našeho dlouholetého snažení o maximální komfort našich hostů, prvotřídní gastronomii a noblesní prostředí.
 
 
Je to ale především závazek nabízet vždy perfektní služby a do budoucna se stále zlepšovat. Děkujeme všem našim klientům a doufáme, že se k nám budete nadále vracet, abyste si už příště užili pětihvězdičkový pobyt.
 
 
 
 
 
   
Do Karlových Varů soukromým letadlem se společností Aeropartner
 
Staráme se o vás v každém ohledu. A proto vám nyní zajistíme i služby soukromé letecké dopravy. Hotel Imperial uzavřel partnerství se společností Aeropartner, exkluzivním provozovatelem privátních letadel. Společnost Aeropartner vás v absolutním pohodlí a s veškerým myslitelným servisem dopraví k nám nebo třeba na výlet z Karlových Varů do některé z evropských destinací. Naplánujte si svou příští cestu k nám s Aeropartnerem a vaše dovolená bude luxusním zážitkem již od chvíle, kdy započnete svou cestu.
 
 
 
 
Šampaňské v oblacích
 
Hotel Imperial nabízí svým hostům vlastní značku luxusního šumivého vína z Champagne. Aby byl zážitek z pití tohoto královského nápoje kompletní, máte možnost si ho vychutnat na věži našeho nádherného hotelu. Jedinečný výhled na krásné Karlovy Vary se sklenkou v ruce bude zážitkem, který si jistě rádi odvezete. Hotelová Concierge pro vás šampaňské v oblacích s radostí zařídí.