• JET to HELI & HELI to JET

  Aeropartner uvedl na trh zbrusu novou službu zákazníkům s názvem JET to HELI & HELI to JET. Rozšířením naší flotily o první víceúčelový vrtulník Eurocopter EC120 Vás dopravíme blíže a rychleji do Vaší cílové destinace.

  Pokračovat
 • Aeropartner převzal první víceúčelový vrtulník Eurocopter EC-120B

  Dne 6. dubna 2017 převzal Aeropartner první víceúčelový vrtulník Eurocopter EC-120B. Stroj s registrací OK-AMS najde své uplatnění zejména v privátní letecké dopravě a vhodně doplní portfolio služeb společnosti. Ve většině případů se bude jednat o rychlou přepravu z letiště Praha Ruzyně na heliporty a heli spoty v České republice a blízkém zahraničí často s přímým přestupem z (do) některého z tryskáčů flotily Aeropartner, které obstarají návazné lety z/do vzdálenějších destinací.

  Pokračovat
 • www.aeropartner.cz opět nejlepší v soutěži WebTop 100

  www.aeropartner.cz je opět nejlepší webdesign roku a první v kategorii cestovní ruch. Již druhým rokem byla internetová prezentace naší společnosti na stupních vítězů v souteži WebTop 100 a to hned ve dvou kategoriích: Nejlepší webdesign roku a nejlepší webová prezentace v kategorii cestovní ruch. Slavnostní vyhlášení výsledků se konalo 15.listopadu 2016 v Grandior Hotelu Prague.

  Pokračovat